Перейти до основного вмісту

Публікації

Показано дописи з березень, 2017
  Позитивне і негативне у реперів. Позитивне Негативне 1.Спортивний спосіб життя. 1.Є така підтечія як «Ганста». Ось саме тут «в моді» агресивний стиль поведінки 2. Пісні з глибоким сенсом. 2. Володіння вогнепальною зброєю. 3. Самовираження. 3. Вживання наркотиків 4. Поширюють хіп-хоп серед молоді. 4.Вважають, що світ жорстокий, і лише вони самі можуть себе захистити. 5. Роблять великі внески в музику. 5.Вони вважають себе за королів і не визнають нікого і нічого вище за себе

Одяг реперів

Одяг реперів Представники цієї субкультури воліють вільний спортивний стиль одягу, зручний для брейк-дансу та клубного тусовочного способу життя. Вони носять вільні спортивні куртки з капюшоном, або джинсівки, а також вміло поєднують довгі сорочки, іноді навіть офіційного стилю, зі спортивними штанами. Дівчата часто надягають відкриті топи і футболки, останні зазвичай довгі, зразок тунік. У моду реперів також увійшли джинси з неймовірно низькою посадкою, часто буквально бовтаються ближче до колін і тримаються тільки завдяки різним ременям, зазвичай з масивними пряжками. 
Світогляд і спосіб життя Репери виступають проти фашизму і расової дискримінації. Хіп-хоп культура пропагує свободу молоді та активний спосіб життя. Наприклад, така спортивна субкультура, як брэйкеры, безпосередньо пов'язана з хіп-хоп музикою, так як виконується переважно під неї. Іншим улюбленим спортом реперів став баскетбол, так як спочатку він теж мав велику популярність серед афро-американців. Пізніше, коли з'явилися райдери, захоплення хіп-хопом передалося і їм. Гроші також є однією з найважливіших цінностей цих неформалів.Найчастіше, репери ведуть активний спосіб життя, проводять більшу частину часу в колі друзів і «тусуються» в клубах. Поведінка їх нерідко буває зухвалим і агресивним.
Музика  і танці реперів Музика хип-хопа складається з двох основних елементів: репа (ритмічного речитативу з чітко позначеними римами) і ритму, що задається ді-джеєм, хоча нерідкі композиції без вокалу. У такій комбінації виконавці репа називають себе «эм-сі» (англ. MC — Master of Ceremony). Деякі ем-сі перетворюють свої тексти в справжні заплутані загадки (напр. Гостфейс Кила говорить, що навмисне прагне складати такі рими, щоб ніхто не зрозумів, крім нього, про що йдеться). У завдання одного або декількох ді-джєєв входить програмування ритму на драм-машині, сэмплинование (використання фрагментів чужих композицій, особливо партій баса і синтезаторів), маніпуляції з вініловими пластинками і іноді «біт - боксинг» (вокальна імітація ритму драм - машини). Переважно реп-музика супроводжується танцями. Зазвичай, це довільні рухи ногами і руками.

Історія виникнення репу в Україні

Як і у всіх країнах, в Україні хіп-хоп розвивається по своєму, не схожим на інших, сценарієм. В Україні хіп-хоп прижився ще з 80-х, коли весь СРСР заразив брейк-дансом, завезеним з Америки. Це була єдина складова хіп-хоп-культури в ті часи в Україні. Але до кінця 80-х настільки заразливий брейк відійшов убік. На цьому історія хіп-посидіти в Україні за часів СРСР закінчена. По-справжньому хіп-хоп почав з'являтися в перші роки після розпаду Союзу. Першими головами в Україні стали ті, хто мав можливість переглядати відео або слухати аудіозаписи зарубіжних виконавців. Піонерами хіп-посидіти в Україні стали відомі Фагот і Фоззі, а також ще кілька хоперов. В 1995 році на київському радіо з'явилася реп-програма. Це була перша реальна хіп-хоп-програма, завдяки якій у Києві почала збиратися перша хіп-хоп-туса. До 1996 році на українському телеканалі "УТ-3" стала виходити телепередача "Rap-Скоба", ведучим якої був Фагот. За ініціативою "Rap-Скоби" у Х...